Értékesítési Asszisztens

Xentury Média és Reklámügynöki Kft.

Értékesítési Asszisztens munkatársat keresünk 1. kerületi irodánkba

Bérajánlat: Nettó 225.000 Ft + Jutalék

Pozíció részletes leírása

Értékesítési Asszisztens, Budapest

 Feladatok:

- Értékesítési vezető és értékesítési manager munkájának támogatása

- Új partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése

- Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás

- Szerződések készítése

- Piaci változások követése

- Promóciók megvalósításának támogatása és nyomon követése

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség

- Felhasználói szintű számítógép ismeret

- Önálló munkavégzés

- Precizitás, pontosság

- Problémamegoldó készség

- Több feladat egyidejű kezelésének, valamint a folyamatok átlátásának képessége

- Angol nyelvtudás Középfok/kommunikációképes szint

Előny:

- Értékesítés területén szerzett szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:

- Teljes munkaidős állás

- Barátságos munkahelyi környezet

- Munkavégzéshez szükséges irodai és tárgyi feltételek biztosítása

     - versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

- Budapest I. kerület

Munkaidő: Hétfőtől – péntekig, napi 8 óra

Munkavégzés helye

Budapest I. Ker.

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!