TI Automotive Hungary Kft

Mechanikus / Villamos karbantartó

Dinamikusan fejlődő nemzetközi autóipari vállalatunkhoz keresünk kollégákat az alábbi feladatkörbe:

MECHANIKUS / VILLAMOS KARBANTARTÓ

Feladatok amiben számítunk Önre:

  • A termelő berendezések, gépek üzemkészségének biztosítása, mechanikai és elektromos karbantartása
  • Hibajavítások, megelőző és TPM karbantartások végrehajtása a vállalat irányelveinek megfelelően
  • Épület karbantartási munkák elvégzése
  • Éves karbantartásokban történő részvétel
  • Üzemelési hibák javítása
  • Gyártási folyamatok optimalizálásának támogatása
  • Új termékek bevezetéséhez szükséges folyamatok támogatása
  • Új berendezések beüzemelésének támogatása
  • Típusváltásoknál a gépek átszerelése, beállítása

A pozítció betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Villamos vagy gépész, legalábbközépfokú szakirányú végzettség
  • Villamos, pneumatikus, hidraulikus rajz, illetve gépelemek rajzainak olvasása értelmezése
  • Hasonló területen területén szerzett tapasztalat
  • Legalább 2 év termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Számítógépes ismeretek
  • Többműszakos munkarend (3 műszak vállalása)

Előny:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Robotprogramozási ismeretek
  • PLC-s rendszerek hibakeresésében szerzett gyakorlat
  • Műanyagipari ismeretek
  • Nyelvismeret (angol/német)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil, hosszú távú és megbízható munkahely
  • Színvonalas környezet

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, küldje el önéletrajzát a "JELENTKEZEM" gombra kattintva!

Munkavégzés helye:

Győr

BB