Struktur Plan Kft.

CAD műszaki rajzoló

Bérajánlat: 220eFt+

A Struktur Plan Kft. egy 2020-ban alapított építőmérnöki tervezőiroda. Kihívásokkal teli évekkel nézünk szembe, ezért tervezői csapatunk megerősítésére keresünk győri irodánkba műszaki rajzoló munkatársat.

Örömmel várjuk jelentkezésedet, amennyiben szeretnél részt venni egy korszerű és innovatív mérnökiroda indulásában.

Feladatok:

- magas- és mélyépítési projektekben történő önálló munkavégzés

- vázlattervek, engedélyezési- és kiviteli tervek készítése

- a projektekhez kötődő adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

- CAD tervezőprogramban való jártasság (pl.: Autocad, Nemetschek)

- szakirányú végzettség

- német nyelv középszintű ismerete

- megbízhatóság, lelkiismeretesség, önállóság és felelősségtudatosság

Előnyt jelent:

- magas- vagy mélyépítési tervezési projektekben szerzett tapasztalat

- angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem

- kellemes és modern munkakörnyezet egy fiatalos és motivált csapatban

- lehetőség az önálló és felelős munkavégzésre

- szakmai továbbképzéseken való részvétel támogatása

- nyelvtanulás támogatása

- külföldi projektekben való tapasztalatszerzés

- lehetőség részmunkaidős munkavégzésre (4-6-8 óra)

Munkavégzés helye:

Győr