Schlosser Kft.

Bolti értékesítő, számlázó

Bérajánlat: 160000-240000 nettó/hó

Pozíció részletes leírása:

Amit kínálunk:

-       munkavégzés családias légkörben

-       tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető munkahely

-       munkatapasztalat szerzés

-       hosszú távú, biztos munkahely

Amiben a segítségedet várjuk:

Napi feladatok:

-       Rendelések összekészítése, csomagolása

-       Áruátvétel a beszállítóktól

-       Polcok feltöltése áruval

-       Vásárlók szakszerű és udvarias kiszolgálása

A napi feladatok mellett érdeklődési körödtől függően több különböző feladatban tudsz a munkatársakkal együtt működni:

-       termékek feltöltése webáruházunkba

-       árlisták, árajánlatok elkészítése

-       telefonos ügyfélszolgálat

-       e-mailes ügyfélszolgálat

-       kapcsolattartás partnereinkkel

A munkakör betöltéséhez középfokú végzettség (érettségi) szükséges és legalább alapfokú jártasság MS Word, Excel, esetleg Google Táblázatok szoftverekben.

Nem feltétel, de előnyt jelenthet:

-       kereskedelmi végzettség- vagy tapasztalat

-       Unas webáruház rendszer ismerete

-       ügyviteli vagy készletkezelő szoftverek használatában való jártasság

-       kommunikációképes angol tudás

Szeretettel várunk amennyiben

-       nyitott vagy a kereskedelem felé

-       szívesen foglalkozol műszaki cikkekkel

-       szívesen foglalkozol emberekkel

-       szeretsz problémákat megoldani és képes vagy erre akár önállóan

-       nyitott vagy a tanulásra

-       és türelmes vagy

Amit mi elvárunk:

Egy olyan munkatársat keresünk, aki munkájára és környezetére igényes, szeret és jól tud csapatban dolgozni.

A munkavégzés helye: Budapest, XIII. Váci út 136/A

Várjuk jelentkezésedet önéletrajzzal és nettó fizetési igény megjelölésével.

Kérjük pár sorban írd meg miért szeretnéd betölteni ezt az állást.

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. Ker.