Sanamöbel Kft.

Gépészmérnök vagy Tapasztalt Technológus

A kerecsendi Sanamöbel Kft. gépészmérnök vagy tapasztalt technológus munkatársat keres.

A Sanamöbel Kft. egy 100 főt foglalkoztató, könnyűfém megmunkálást végző termelő családi cég. Cégünk dizájnbútorok és alkatrészek gyártásával foglalkozik – korszerű technológia alkalmazásával – Németország és a Benelux államok bútorpiacaira.

Mivel palettánk nagyon széles, a mindennapok változatosak és tele vannak új kihívásokkal.

Ön a mi emberünk, ha:

- technológus vagy gépészmérnöki végzettséggel rendelkezik

- van tapasztalata a termékfejlesztés területén

- szereti az új kihívásokat

- képes csapatban dolgozni a fejlesztőkkel és termelési kollégákkal

- Solid Edge tervező program ismerettel rendelkezik

Feladatok:

- 3D modellezés,

- Termékfejlesztés,

- Műhelyrajzok készítése,

- Gyártási utasítások készítése,

- Termék árkalkulációk készítése,

- Termékek gyártásba bevezetése,

- Prototípus és széria gyártású termékek nyomonkövetése,

- Gyártás során előforduló problémák kezelése,

- Együttműködés a társosztályokkal

Előnyt jelent:

- vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálnak

- béren kívüli juttatások

- kulturált munkakörülmények

- hosszú távú, biztos munkahely

- jó hangulatú csapat

- változatos munkakör, fejlődési lehetőség

- folyamatos továbbképzés

Munkavégzés helye:

Kerecsend