Postai egyesített felvevő vagy Lottó terminálkezelő

Rotobacco 2004 Kft.

Jelentkezz hozzánk értékesítési tevékenység nélküli postai kezelőnek vagy lottó terminálkezelőnek!

Bérajánlat: Nettó 170.000 Ft felett

Pozíció részletes leírása

Postapartnerségeinkre egyesített felvevői, pénzforgalmi és postai ügyfélszolgálati munkakörbe, szakképzettséggel rendelkező, középfokú végzettségű, munkatársakat keresünk, értékesítési tevékenység nélkül a postai szolgáltatások ellátására vagy postai végzettség nélkül lottó terminálkezelői munkára.

Postai munkakört betöltő fő feladatai:

·        Levelek és csomagok felvétele

·        Csekkbefizetések elfogadása - Készpénz átutalási megbízás felvétele

·        Küldemények postafiókokba történő kézbesítése

·        Bevétellel való leszámolás

·        Küldemények átadása továbbításra

Lottó terminálkezelői munkakört betöltő fő feladatai (postai végzettséget nem igényel):

·        Sorsjegy értékesítés

·        Lottó terminálkezelés

·        Adminisztratív tevékenység

·        Adatrögzítés

Elvárások:

·        Megbízhatóság

·        Pontosság

·        Csapatmunka

Előnyök:

·        Versenyképes fizetés

·        Hosszútávú tervezés

·        Plusz szakma megszerzési lehetőség

Munkavégzés helye

Budaörs, Budapest X. Ker., Budapest XI. Ker., Budapest XIV. Ker.

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!