Építésvezető

PSI Technology Kft.

Építésvezető álláslehetőség, kiemelt bérezéssel! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Pozíció részletes leírása

Munkakör részletezése, feladatok:

·        kivitelezési munkák helyszíni koordinálása az építési területen

·        építési munkák szervezése, felügyelete, minőségi követelmények betartása és betartatása

·        alvállalkozók munkájának koordinálása

·        anyagrendelések időben történő leadása

·        megrendelői teljesítés igazolások beszerzése, azok alátámasztása

·        alvállalkozói és beszállítói teljesítések tételes átvétele, teljesítésigazolások ellenőrzése, jóváhagyása

·        építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, alvállalkozói naplók ellenőrzése

·        technológiai, munka- és tűzvédelmi, egészségügyi előírások betartása és betartatása

·        hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása, ellenőrzése

·        napi kapcsolattartás cégvezetéssel, hatóságokkal, műszaki ellenőrrel

Elvárások:

·        Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

·        építőipari végzettség

·        kivitelezési munkákban való jártasság

·        felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

·        jó kommunikációs és szervezőkészség, döntésképes, precíz és önálló munkavégzés

·        munkájára igényes, felelősségtudattal rendelkező szakember

Előny:

·        felelős műszaki vezetői jogosultság

·        1-3 év gyakorlat

·        szakmai gyakorlat acél- és vasbetonvázas ipari létesítmények kivitelezésében

·        aktív angol vagy német szakmai nyelvtudás

Amit kínálunk:

·        versenyképes juttatási csomag, bónusz lehetőség

·        szakmai fejlődési lehetőség, speciális szakmai tudás megszerzése

·        korszerű munkaeszközök, járműpark

·        hosszútávú karrierlehetőség, stabil háttér

·        közvetlenség, emberség a mindennapokban

·        összekovácsolódott, sikeres csapat támogatása

·        élet- és balesetbiztosítás

Munkavégzés helye

Pest megye

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!