Prizma Csoport

Élelmezésvezető

Bérajánlat: Megegyezés szerint.

Pozíció részletes leírása:

Feladatok:

·        Megteremti, illetve fenntartja a feltételeket, melyek szükségesek egy 300 adagos konyha működéséhez;

·        Élelmezési anyagok beszerzésével, átvételével, kiadásával és nyilvántartásával való feladatok lát el;

·        Biztosítja, hogy ételeink és diétás ételeink minőségi és mennyiségi kritériumoknak megfelelően kerüljenek legyártásra;

·        Koordinálja a konyhai dolgozók munkáját (értjük ezalatt a munkaidő beosztását, szabadságolási tervek elkészítését, valamint az esetleges túlóra nyilvántartás vezetését);

·        A teljesítmény maximalizálása mellett, aktívan részt vesz a fejlesztési projektekben;

·        Intézi az élelmezéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatokat élelmezésvezető programon keresztül.

Elvárások:

·        Élelmezésvezető vagy dietetikus végzettség;

·        Legalább 2-5 éves tapasztalat közétkeztetés területen;

·        Az MS Office programot felhasználói szintű kezelése;

·        Hatékonyan, célorientáltan kommunikál és fejlett a problémamegoldó készsége.

Amit mi kínálunk:

·        Korrekt bérezés;

·        Egy műszakos munkarend;

·        Tapasztalt szakmai háttértámogatást, barátságos légkört;

·        Hosszú távú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező cégnél;

·        Értékeljük és támogatjuk a szakmai fejlődést;

·        Céges csapatépítő tréningeket, mert a munka mellett fontos a szórakozás is.

Munkarend:

·        Hétfőtől vasárnapig tartó munkarend, heti két pihenőnappal.

Munkavégzés helye:

·        Ajka.

Munkavégzés helye:

Ajka