Prestige Magánkórház Kft.

Marketing menedzser

Pozíció részletes leírása:

Főbb feladatok:

  • Online és offline marketing stratégiai kidolgozása és megvalósítása
  • Hirdetések, kampányok menedzselése
  • Kommunikációs csatornák, eszközök működtetése, fejlesztése, javaslattétel új eszközök bevezetésére
  • Üzleti igények és stratégia alapján költségtervezés
  • Kampányok, rendezvények hatékonyságának mérése, kimutatások készítése
  • Szponzori-partneri hálózat bővítése
  • Háttéranyagok, döntés-előkészítő dokumentumok, összefoglaló riportok készítése
  • Az értékesítést támogató kreatív koncepciók kidolgozása, megvalósítása
  • A projektek web és közösségi oldalainak és a vállalat közösségi oldalainak menedzsmentje (Facebook, Instagram, LinkedIn)
  • Digitális közösség építés, kommunikációs kampányok tervezése
  • Blogbejegyzések írása, publikus összefoglalók, posztok készítése
  • Magyar és külföldi online és offline marketing trendek folyamatos nyomon követese és beillesztése a vállalati marketing eszköztárba

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Színes karrierlehetőség
  • Stabil munkahely
  • Bejelentett munkaviszony
  • Fiatalos csapat

Elvárások:

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza