Poli-Farbe Kft

Festéküzemi gyártó, kimérő, kiszerelő

A Poli-Farbe Vegyipari Kft. Magyarország meghatározó festék- és vakolatgyára. A ma már nagyvállalatként működő Poli-Farbe a hazai tudás, a rugalmas és egyben racionális, emberközpontú gondolkodás értékeivel továbbra is dinamikus fejlődési pályán halad. Csapatunk bővítésére munkatársakat keresünk az alábbi munkakörökben.

Munkakörök megnevezése:

  • festéküzemi gyártó
  • festéküzemi gyártó és gépszerelő
  • festéküzemi kimérő
  • festéküzemi kiszerelő

Főbb feladatok:

Gyártó esetében:

-         festékek, alapozók, szilikátfestékek, nemes vakolatok, egyéb termékek gyártóberendezésen történő gyártása a vonatkozó munkautasítás, receptúra szerint a gyártási program betartásával

Kimérő esetében:

-         az alap – és segédanyagok vételezése a raktártól, dokumentálása

-         az alap- és segédanyagok, egyéb összetevők kimérése, meghatározott sorrend és mennyiség szerinti adagolása a gyártáshoz, színezéshez

Kiszerelő esetében:

-         legyártott termékek zsákokba történő kiszerelése a kiadott töltési súly betartásával

Minden munkakör esetében:

-         a keletkező göngyöleghulladék gyűjtése, szelektív kezelése, megfelelő helyre történő szállítása

-         alapanyagok és késztermékek mozgatása, rakodása

Elvárások:

-         8 általános iskolai végzettség

-         nagy fizikai teherbírás

-         megbízhatóság

-         pontos munkavégzés

-         több műszakos munkavégzés vállalása

-         gépszerelő esetében előny gépszerelési gyakorlat vagy végzettség

Amit kínálunk:

-         stabil hátérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő cég

-         fiatalos, lendületes csapat

-         több műszakos munkavégzés

-         versenyképes jövedelem

-         kiemelkedő utazási költségtérítés

Munkavégzés helye: Bócsa

Jelentkezési határidő: 2020. március 31.

Munkavégzés helye:

Bócsa

PR tartalom

BB