Openhouse

IRODAVEZETŐ

Pozíció részletes leírása:

FELADATOK

  • értékesítési csapat irányítása kialakítása, szakmai támogatása, értékelése
  • előirányzott értékesítési tervek elérésében aktív közreműködés
  • folyamatos toborzás, kiválasztás
  • részvétel az új munkatársak képzésében
  • a kirendeltség értékesítési, logisztikai, illetve gazdasági folyamatainak irányítása, működtetése
  • felmerülő problémák kezelése
  • napi - heti operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése

ELVÁRÁSOK

  • felsőfokú végzettség
  • szolgáltatás - értékesítésben szerzett tapasztalat
  • csoportvezetői, vezető értékesítői múlt
  • ügyfél-orientált szemlélet
  • problémamegoldó képesség
  • jó szervezőképesség és önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség és együttműködési készség
  • magabiztos MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNYÖK

  • ingatlanértékesítésben szerzett tapasztalat
  • kapcsolatrendszer
  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • saját gépjármű

AMIT NYÚJTUNK

  • előrelépési lehetőség
  • modern munkakörülmények
  • saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszer
  • szakmai továbbképzések, tréningek
  • keresztértékesítési lehetőségek akár az ország egész területén
  • alkalmazotti munkaviszony
  • bejelentett alapbér és kiemelkedő, az egyéni- és csoportteljesítményhez igazodó mozgóbér

Munkavégzés helye:

Budapest III. Ker.

PR tartalom

BB