Toborzási és Kiválasztási Specialista

Openhouse

Az Openhouse Ingatlan- és Pénzügyi Közvetítő Hálózat HR Toborzó munkatársat keres győri irodájába.

Pozíció részletes leírása

Téged keresünk, ha:

  • Szívesen foglalkozol emberekkel
  • Komolyan érdeklődsz a HR szakma iránt,
  • Önállóság, proaktivitás, magabiztosság jellemez
  • Folyamatosan teszel céljaid megvalósításáért
  • Precízen és pontosan végzed munkádat
  • Pozitív, optimista, vidám személyiséggel rendelkezel
  • Fontos számodra, hogy támogató, szakmailag felkészült csapatban dolgozz

Légy része te is csapatunknak!

Munkafeladatok:

  • Toborzás-kiválasztás teljes folyamata
  • adatbázis előszűrés
  • időpont egyeztetés
  • interjúztatás
  • kiválasztás
  • új belépők integrálása

  • Adminisztratív feladatok:
  • Szerződések megkötése, módosítása
  • Vállalat folyamatainak napi szintű adminisztratív támogatása,
  • Dolgozókkal való egyeztetés

Amit kínálunk:

  • Rendkívül jó kapcsolatépítési lehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • Rendelkezel 1-3 év tapasztalattal szellemi munkaerő toborzásában
  • MS Office termékeket felhasználói szinten ismered (Word, Excel),
  • Középfokú/felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Vállalkozók toborzásában van tapasztalatod

 Munkavégzés helye:

  • Győr

Munkavégzés helye

Győr

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!