Csoportvezető

Openhouse

Az Openhouse Ingatlan- és Pénzügyi Közvetítő Hálózat CSOPORTVEZETŐ munkatársat keres.

Pozíció részletes leírása

Téged keresünk, ha:

  • Szívesen foglalkozol emberekkel
  • Hiszel önmagadban, és nem éred be átlagfizetéssel
  • Szabadon osztanád be a saját idődet
  • Önállóan tudsz és akarsz dolgozni
  • Folyamatosan teszel céljaid megvalósításáért
  • Pozitív, optimista, vidám személyiséggel rendelkezel
  • Fontos számodra, hogy támogató, szakmailag felkészült csapatban dolgozz

Legyél részese sikereinknek, csatlakozz te is irodánkhoz!

Amivel foglalkozol, ha nálunk dolgozol majd:

  • Értékesítési csapat kialakítása és irányítása, szakmai támogatása
  • Folyamatos toborzás, kiválasztás
  • Részvétel az új munkatársak képzésében
  • Előirányzott értékesítési tervek elérésében aktív közreműködés
  • A kirendeltség értékesítési, logisztikai, illetve gazdasági folyamatainak irányítása, működtetése
  • Felmerülő problémák kezelése
  • Napi - heti operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárásaink veled szemben:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Döntésképesség
  • Megnyerő megjelenés
  • Csak add magad és mi tudni fogjuk...

Mit nyújtunk mi cserébe?

  • Fix fizetés + kiemelkedő bónusz
  • Előrelépési lehetőség
  • Modern munkakörülmények
  • Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszer
  • Szakmai továbbképzések, tréningek
  • Keresztértékesítési lehetőségek akár az ország egész területén
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem

Előnyök

  • Ingatlanértékesítésben szerzett tapasztalat
  • Széles győri Kapcsolatrendszer
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Saját gépjármű

Munkavégzés helye:

  • Győr és környéke

Munkavégzés helye

Győr-Moson-Sopron megye

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!