Openhouse

Ingatlanközvetítő - Szombathely

Az OPENHOUSE ingatlanközvetítő hálózata két fő INGATLANKÖZVETÍTŐ munkatársat keres szombathelyi irodájába.

Legyen részese a fellendülő ingatlan piacnak és építsen karriert az OPENHOUSE Csoport ingatlanközvetítő hálózatánál.

Amit kínálunk:

  • Az ingatlanértékesítésben elérhető legmagasabb jutalék
  • Képzési idő alatti juttatás
  • Belföldi, nemzetközi és befektetői ügyfélkör elérése
  • Folyamatos, magas szintű szakmai képzések
  • Modern irodai környezet
  • Magas szintű marketing támogatás
  • Profi informatikai rendszer
  • Karrierlehetőség

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel
  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Eladó ingatlanok keresése ügyfeleink számára
  • Megbízási szerződések megkötése
  • Ingatlan adás-vételek menedzselése
  • A fentiekhez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ambiciózus gondolkodásmód, tanulásra, fejlődésre való hajlandóság
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Egyéni és csapatmunkára egyaránt alkalmas személyiség
  • Üzleti megjelenés
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú végzettség

Előny:

  • Bármilyen értékesítési, ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete (angol, orosz, kínai, német, spanyol)

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Havi nettó kereseti lehetőség:

  • 300.000 - 750.000 Ft

Egyéb juttatások:

  • Éves bónusz / mozgóbér,
  • Szakmai tréningek

Nem csak szakmabeliek jelentkezését várjuk. Akár pályakezdőként vagy pályamódosítóként is várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye:

Szombathely