Openhouse

Irodavezető

Az Openhouse Ingatlan- és Pénzügyi Közvetítő Hálózat Magyarország egyik legnagyobb, 100%-ban magyar tulajdonú ingatlanközvetítő hálózataként újonnan nyíló belvárosi győri irodánk élére IRODAVEZETŐ munkatársat keresünk!

FELADATOK:

  • értékesítési, logisztikai, illetve gazdasági folyamatok működtetése
  • ügyfelek minőségi kiszolgálásának biztosítása
  • együttműködés, tárgyalás, jó kapcsolat kialakítása más szolgáltatókkal
  • napi - heti operatív és adminisztrációs feladatok magas szintű ellátása
  • irodai- tárgyalórend kialakítása, működtetése
  • statisztikák, kimutatások elkészítése
  • beszerzési részfeladatok ellátása
  • értékesítési tevékenység támogatása, felmerülő problémák kezelése
  • munkatársak koordinálása, a feladatok kiosztása, nyomon követése, ellenőrzése és számon kérése
  • személyügyi/munkaügyi feladatok ellátása (be –és kiléptetés, belépők integrálása a szervezetbe)
  • munkatársak motiválása és fejlesztése, csapatépítő programok szervezése
  • munkatársak közötti versenyek kialakításában, ellenőrzésében aktív részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • középfokú végzettség
  • vezetői készség, ügyfél-orientált szemlélet
  • jó szervezőképesség és önálló munkavégzés
  • proaktív, agilis szemléletmód
  • munkájára és önmagára igényes személyiség
  • jó kommunikációs képesség, együttműködési készség
  • magabiztos MS Office ismeret

ELŐNYÖK:

  • szolgáltatás - értékesítésben szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • széles kapcsolatrendszer
  • német és/vagy angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

AMIT NYÚJTUNK:

  • modern munkakörülmények
  • saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszer
  • szakmai továbbképzések, tréningek
  • keresztértékesítési lehetőségek akár az ország egész területén
  • alkalmazotti munkaviszony
  • versenyképes jövedelem

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Győr

Munkavégzés helye:

Győr