PHP fejlesztő

Openhouse

PHP fejlesztő munkatársat keresünk saját csapatunk bővítésére, illetve projekt alapú együttműködésre

Pozíció részletes leírása

ELVÁRÁSOK:·

Legalább 3 éves PHP-s szakmai tapasztalat Objektum orientált szemléletmóddal

  • Az alábbiakban való gyakorlat:

o HTML5, CSS

o  MySQL

o  Javascript

o  jQuery

o  Bootstrap

  • Precizitás, pontosság, és csapathoz alkalmazkodás
  • Angol szakmai nyelv ismerete

ELŐNYÖK:·

Smarty template kezelő rendszer ismerete

  • Jó, ha nem idegenek ezek a kifejezések: WebRTC, WebSocket, MQTT
  • Linux ismeretek
  • Jártasságod van az alábbiakban:

o  PHP 7 újdonságai

o  Nagy terheltségű rendszerfejlesztés

o  Adatbázis optimalizálás

  • Nem ijedsz meg a kihívásoktól
  • Érdeklődsz az új technológiák iránt
  • Innovatív, kreatív gondolkodásod van
  • Nem esel kétségbe, ha más kódját kell kutatnod

AMIT NYÚJTUNK:·

Stabil, hosszú távú munkahely, nyugodt légkör

  • Kihívást jelentő feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Heti 40 órás munkaidő
  • Reggeli kávé, zene és pingpong az irodában

Önéletrajzodat Fizetési igény megjelölésével várjuk.

Munkavégzés helye

Győr

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!