Openhouse

ÉRTÉKESÍTÉS-TÁMOGATÓ, IRODAI ASSZISZTENS

Az Openhouse Ingatlan- és Pénzügyi Közvetítő Hálózat - reagálva a piaci változásokra - bővülő budapesti ingatlanközvetítői üzletágába, keres munkatársat értékesítés-támogató, irodai asszisztens munkakörbe.

Openhouse Budapest irodánk látja el az országos partneri hálózat, elsődleges és operatív vállalati kapcsolatainak kezelését, a napi működési folyamatok összehangolását. A leendő munkatársunk fő feladata a vezetői támogatás és a kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése a meglevő országos partneri hálózat még hatékonyabb működése és újabb üzleti partnerek sikeres csatlakoztatása érdekében.

Alapelvárásaink:

  • érettségi bizonyítvánnyal és / vagy diplomával rendelkezel
  • gyakorlott számítógép-felhasználóként magabiztos ismeretekkel bírsz MS Office termékek használatában (Word, Excel)

Mi jellemzőkkel rendelkezz a munkakörhöz kapcsolódóan?

  • eredményorientált, szorgalmas vagy
  • önállóság, hatékonyság, következetesség jellemzi gondolkodásod
  • kitartás, kreativitás, tanulási készség szerepel a napi rutinodban
  • partner-, ügyfélközpontú gondolkodásmódban, megbízható és precíz munkavégzésben hiszel
  • akarsz további ismereteket szerezni szakmai fejlődésed érdekében

Mit nyújt az Openhouse cégcsoport neked?

  • 8 órás bejelentett munkakört
  • feladataid sikeres elvégzéséhez az irodai eszközökön felül: vállalati sim kártyát + mobilkészüléket; munkavégzéssel összefüggésben költségelszámolást,
  • folyamatos, konzultatív, személyes szakmai támogatást,
  • kiegyensúlyozott munkahelyi légkört, igényes modern környezetben
  • magas márkaismertségével és meghatározó ingatlanpiaci hálózati jelenlétével, az elérhető, egyik leginnovatívabb működési modell építésében való részvételt, a széleskörű partneri és vállalati kapcsolatok együttműködési lehetőségeinek előnyeivel

 További előnyöket jelenthet számodra, ha:

  • korábban dolgoztál már értékesítési szervezetben támogató asszisztensként
  • angol nyelven középfokon kommunikálsz szóban/írásban (és/vagy több nyelven is beszélsz)
  • pénzügyi és/vagy ingatlanközvetítő partnereket támogattál munkád során
  • saját gépkocsival rendelkezel

Munkavégzés helyszíne: Budapest III. kerület

Légy részese sikereinknek, csatlakozz az Openhouse csapatához!

Jelentkezz most, önéletrajzod (benne bérigényed megjelölésével) elküldésével!

Munkavégzés helye:

Budapest III. Ker.