Műszaki koordinátori, értékesítői munkakör

Bérajánlat: 180+Bónuszok

Pozíció részletes leírása:

Műszaki koordinátori, értékesítői munkakörbe

várjuk azon új kollega jelentkezését, aki egy dinamikus, fiatal csapatban kívánja magát megméretTETnI

ÉS A CÉGÜNKET ERŐSÍTENI.

várjuk fényképes, részletes önéletrajzát

FELADATOK:

 a műszaki ajánlatok teljes dokumentációjának elkészítése, küldése, felügyelete,

 a módosítás költségeinek kiszámítása

 kapcsolattartás az adott cégen belüli műszaki vezetéssel

 kapcsolattartás külső beszállítókkal és meglévő partnereinkkel

 megrendelések intézése, szerződések előkészítése, azok tervezése, készletek kezelése,

 anyaggazdálkodás, beszerzés, raktározás és logisztika napi szintű felügyelete

 új beszállítókkal való kapcsolatfelvétel, anyagok bekérése, feldolgozása, ellenőrzése

 szerelői csoportjaink műszaki felügyelete, irányítása

 műszaki dokumentációk felügyelete, kezelése napi szinte

 műszaki reklamációk kezelése

 egyéb előkészítői feladatok

ELVÁRÁSOK:

§ kereskedelmi, műszaki, építészi, villamossági technikus vagy felsőfokú végzettség

 felhasználói szintű számítógépes ismeretek, költségvetés készítő

programok rutinszerű alkalmazása

 2-3 éves tapasztalat szükséges, referenciákat kérünk

 önállóság, problémamegoldás, kreativitás, terhelhetőség

 angol nyelv tárgyalóképes ismerete, napi szintű alkalmazása

 felelősségteljes, megbízató munkavégzés,

 vevőorientált, gyakorlatias hozzáállás,

 B kategóriás jogosítvány

Honnan várjuk: Jászberény / max. 30 km-es vonzás körzete/

AMIT NYÚJTUNK:

 versenyképes bejelentett fizetés, juttatások, premizálás

 hosszú távú munkahely, stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség

 bejelentett 8 órás munkaviszony, délelőtti műszakban

 lehetőség szakmai tréningeken való részvételre

 mobiltelefon

ELŐNYÖK:

 német/ olasz nyelv tárgyalóképes ismerete,

 értékesítésben való jártasság

 informatikai ismeretek

nem dohányzó

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Jászberény

Fényképes önéletrajzot kérünk, nettó bérmegjelöléssel

Érvényes: betöltésig, illetve visszavonásig

Munkavégzés helye:

Jászberény