Műszaki értékesítő-asszisztens munkatársat keresünk

Ha biztos vagy tudásodban, képességeidben, bízol magadban, akkor ez a Te állásod!!!

Műszaki értékesítő, asszisztens munkatársat keresünk közvetlenül a cégvezető mellé

FELADATOK:

  • a műszaki ajánlatok teljes dokumentációjának elkészítése, küldése, felügyelete,
  • szükséges felmérések elvégzése
  • termékeink értékesítése
  • kapcsolattartás külső új és régi beszállítókkal, vevőkkel
  • megrendelések intézése, szerződések előkészítése, azok tervezése, készletek kezelése,
  • anyaggazdálkodás, beszerzés, raktározás és logisztika napi szintű felügyelete
  • szerelői csoportjaink műszaki felügyelete, irányítása
  • műszaki dokumentációk felügyelete, kezelése napi szinten
  • műszaki reklamációk kezelése
  • egyéb előkészítői feladatok, a cég programjainak használata
  • a cégvezetővel egyeztetett feladatok elvégzése
  • cégvezető munkájának támogatása

ELVÁRÁSOK:

  • műszaki- építészi, villamossági technikusi,vagy felsőfokú végzettség,
  • műszaki-kereskedelmi értékesítésben aktív tapasztalattal rendelkezik
  • magas-szintű számítógépes ismeretek, programok / CRM, PROVIMAX, MS OFFICE/ rutinszerű alkalmazása
  • 2-3 éves tapasztalat szükséges, referenciákat kérünk
  • önállóság, problémamegoldás, kreativitás, terhelhetőség
  • angol nyelv tárgyalóképes ismerete, napi szintű alkalmazása
  • felelősségteljes, megbízható munkavégzés,
  • vevőorientált, gyakorlatias hozzáállás,
  • B kategóriás jogosítvány

Honnan várjuk: Jászberény

max. 50 km-es vonzás körzete/Gyöngyös, Nagykáta, Szolnok, Cegléd térsége/

AMIT NYÚJTUNK:

  • kiemelkedő versenyképes bejelentett fizetés, eredmény centrikus premizálás
  • hosszú távú munkahely, stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • 8 órás munkaviszony, délelőtti műszakban
  • szakmai tréningeken való részvétel
  • tovább tanulási lehetősége
  • mobiltelefon, laptop

ELŐNYÖK:

  • angol/német/olasz nyelv tárgyalóképes ismerete,
  • műszaki értékesítésben való jártasság

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Jászberény-Szolnok-Gyöngyös

Jelentkezési határidő: betöltésig, maximum 2020. 12.31.-ig.

Fényképes önéletrajzot kérünk, bérmegjelöléssel

Munkavégzés helye:

Jászberény