Műszaki üzletvezető-értékesítő munkatársat keresünk

Pozíció részletes leírása:

FELADATOK:

  •  az üzlet vezetése
  •  a cég termékeinek értékesítése a meglévő és új ügyfelek részére,számlázások
  •  a meglévő és új ügyfelekkel folyamatos kapcsolattartás, az aktuális igények felmérése,
  •  kapcsolattartás a központtal, szállítmányok logisztikázása, rendelések egyeztetése
  •  értékesítési akciók előkészítése
  •  helyszíni felmérés ipari, lakossági kaputechnika, nyílászáró igények esetén
  •  üzleteinkben vásárolt termékek kiadása, számlázása
  •  az üzletben lévő termékek szakszerű tárolása, raktározása
  •  a kiadott és beérkezett termékek nyilvántartása
  •  új piaci lehetőségek, új projektek felkutatása, a térségben
  •  ügyfélállomány számítógépes nyilvántartása mini CRM
  •  szakmai tréningeken való részvétel,

ELVÁRÁSOK:

  •  szakirányú végzettség (kereskedelmi-boltvezetői, gépipari, villamossági min. középfokú végzettség)
  •  kiváló kommunikációs készség
  •  önállóság, problémamegoldás, kreativitás, terhelhetőség
  •  határozott, magabiztos kiállás,
  •  felelősségteljes, megbízató munkavégzés,
  •  vevőorientált, gyakorlatias hozzáállás, lojalitás a Cég irányában
  •  fizikai terhelhetőség
  •  B kategóriás jogosítvány,
  •  felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Internet, stb.)
  •  értékesítésben való jártasság /1-3 év/
  •  üzletvezetésben, raktározásban szerzett tapasztalatok /1-3 év/

AMIT KÍNÁLUNK:

JóL BevezetETt, működő üzlet

  •  kiemelkedő versenyképes bejelentett fizetés, premizálás
  •  önállóság, mobiltelefon
  •  szakmai tréningeken való részvétel
  •  hosszú távú, biztos munkahely

Munkarend: heti 3-5 alkalom egyeztetés szerint

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Gyöngyös-Jászberény-Szolnok

Fényképes önéletrajzot kérünk, nettó bérmegjelöléssel

Munkavégzés helye:

Gyöngyös, Jászberény, Szolnok