Könyvvizsgáló asszisztens

Budapesti székhelyű könyvvizsgáló társaság (TPA Control Könyvvizsgáló Kft.) keresi új munkatársát!

Pozíció részletes leírása

Budapesti székhelyű, kiterjedt nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező könyvvizsgáló társaság keres:

Könyvvizsgáló asszisztenst

Feladatai:

·  Könyvvizsgálat támogatása a könyvvizsgáló, vizsgálatvezető mellett

·  Önálló munkavégzés a könyvvizsgáló, vizsgálatvezető által kijelölt területen,

·  Jelentéskészítés

Követelmények:

·  Angol és/vagy német nyelvtudás, írásban és szóban

·  Szakmai felsőfokú végzettség

·  Legalább 2 éves könyvelési vagy könyvvizsgálati területen szerzett gyakorlat

Egy kis létszámú team-ben, változatos feladatokban való részvételt, gyors szakmai fejlődést és versenyképes jövedelmet kínálunk.

Munkavégzés helye

Budapest

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!