Műszaki üzletvezető és értékesítő munkatársat keresünk

Kiemelkedő bérezéssel keressük műszaki üzletvezető és értékesítő munkatársunkat!

Pozíció részletes leírása

FELADATOK:

  • az üzlet vezetése, nyitvatartása, számlázás
  • a cég termékeinek értékesítése a meglévő és új ügyfelek részére
  • a meglévő és új ügyfelekkel folyamatos kapcsolattartás, az aktuális igények felmérése,
  • kapcsolattartás a központtal, szállítmányok logisztikázása, rendelések egyeztetése
  • értékesítési akciók előkészítése
  • helyszíni felmérés ipari, lakossági kaputechnika, nyílászáró igények esetén
  • üzleteinkben vásárolt termékek kiadása, számlázása
  • az üzletben lévő termékek szakszerű tárolása, raktározása
  • a kiadott és beérkezett termékek nyilvántartása
  • új piaci lehetőségek, új projektek felkutatása, a térségben
  • ügyfélállomány számítógépes nyilvántartása mini CRM
  • szakmai tréningeken való részvétel,

ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú végzettség
  • (kereskedelmi-boltvezetői, gépipari, villamossági min. középfokú végzettség)
  • kiváló kommunikációs készség
  • önállóság, problémamegoldás, kreativitás, terhelhetőség
  • határozott, magabiztos kiállás,
  • felelősségteljes, megbízató munkavégzés,
  • vevőorientált, gyakorlatias hozzáállás,lojalítás a Cég irányában
  • fizikai terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Internet, stb.)
  • értékesítésben való jártasság /1-3 év/
  • üzletvezetésben, raktározásban szerzett tapasztalatok /1-3 év/
  • a Cég programjainak napi használata

AMIT KÍNÁLUNK:

  • JÓL BEVEZETT, MŰKÖDŐ ÜZLET
  • kiemelkedő versenyképes bejelentett fizetés, premizálás
  • önállóság, mobiltelefon
  • szakmai tréningeken való részvétel
  • hosszú távú, biztos munkahely

Munkarend: heti 3-5 alkalom egyeztetés szerint

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Gyöngyös-Jászberény-Szolnok

Fényképes önéletrajzot kérünk, nettó bérmegjelöléssel

Munkavégzés helye

Gyöngyös, Jászberény, Szolnok

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!