Molnár Kereskedőház Kft.

OPERATÍV VEZETŐ

Magyarország egyik vezető fogászati kereskedőcége keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • Vállalat pénzügyi és gazdasági működésének és folyamatainak biztosítása és ellenőrzése
  • Éves költségek tervezése, felügyelete, kereskedelmi folyamatok optimalizálása
  • Terv-tény analízis készítése, stratégiai beszerzési döntések
  • Országos értékesítés irányítása, KAM ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Pénzügyi, értékesítési és marketing benchmarkok elérése, betartatása
  • Folyamatos kiértékelések innovációs, stratégiai és futó projektekre

  • Aktív részvétel a vállalati tárgyalásokon
  • Angol nyelvű kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Nyilvántartások vezetése, könyvelés előkészítése
  • Árajánlatok készítése
  • Számlák készítése és ellenőrzése
  • Házipénztár kezelés

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és elemző készség
  • Jó problémamegoldó és tárgyaló készség
  • Önálló és csoportban végzett munkára való képesség
  • Komplex és eredményorientált gondolkodásmód
  • Pontosság, megbízhatóság, precizitás
  • Következetesség, rugalmasság
  • B-típusú jogosítvány

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat
  • német nyelvtudás
  • fogászati területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fix alapfizetés
  • értékeljük az ötleteket, javaslatokat és elismerjük munkatársaink teljesítményét és lojalitását
  • lelkes, együttműködő csapat

Munkavégzés helye:

Győr

BB