Marso Leasing

Flottakezelési munkatárs

100%-ban magyar tulajdonban lévő cégcsoporthoz tartozó, gépjárművek flottakezelésével foglalkozó budapesti vállalkozás, Adminisztrációs munkakörbe keres munkatársat

Feladatok

  • Részt vesz a Marso Leasing adminisztrációs folyamatainak fejlesztésében szem előtt tartva a hatékony munkavégzés biztosítását.
  • A Marso Leasing gépjárműparkjának nyilvántartásának napra készen tartása.
  • Beérkező szervizajánlatok és szervizszámlák ellenőrzése a meglévő keretszerződések alapján.
  • Vevői szerződések rendszerezése, nyilvántartása a meglévő szabályok alapján.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, kiemelten káreseti ügyintézés illetve szervizidőpont egyeztetése céljából.
  • Értékesítések támogatása.
  • Kárügyintézési feladatok teljes körű ellátása, kapcsolattartás a biztosítókkal, avultatás miatti károk megtéríttetése a biztosítóval

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • Kimagasló kommunikációs készség mind szóban, mind írásban;
  • Számítógépes felhasználói ismeretek;
  • Jó problémamegoldó készség;
  • Pontosság, megbízhatóság, önállóság;

Előnyt jelent

  • Gépjárműflotta kezelés területén szerzett, legalább 3 éves tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, jó munkahelyi légkör
  • Változatos feladatok
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség
  • Céges mobiltelefon
  • Cafeteria

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció megjelölésével küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével.

Munkavégzés helye:

Budapest IX. Ker.