Job Személyzeti Tanácsadó Kft.

User Account Analyst (angol és spanyol nyelvtudással)

Pozíció részletes leírása:

#SSC #nemzetközi csapat #karrierépítés

Pályakezdő vagy és szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol nemzetközi csapatban fejlesztheted már meglévő nyelvtudásaidat? Szívesen belelátnál egy profi csapat munkafolyamataiba? Most multinacionális banki partnerünk számára keresünk új munkatársat User Account Analyst pozícióba, első körben fél év határozott időre, angol ÉS spanyol nyelvtudással.

Főbb feladatok

  • Ez nem egy „próbáltad már újraindítani” típusú pozíció, hanem a világ összes részén dolgozó kollégák felhasználói jogosultságait kell beállítani, módosítani és törölni;
  • A munkavégzés során kapcsolatban leszel számos applikációval, rendszerbeállítással, és az általad létrehozott beállítások alapján tudják megnyitni a kollégák a belső rendszereket;
  • A napi munka része precíz és gyors adatfeldolgozás (ticketing rendszer, e-mailek, telefonok, formanyomtatványok alapján);
  • Angolul és Spanyolul kell kapcsolatot tartanod a régióban dolgozó felhasználókkal – szóban vagy írásban, ez rajtad múlik;
  • Mivel multinál fogsz dolgozni, riportok is megjelennek: hibajelentések összegzése és információbiztonsági riportok lekérdezése is a feladat része.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú végzettség, de folyamatban lévő felsőfokú tanulmány vagy végzettség előny;
  • Magabiztos angol ÉS spanyol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Microsoft office felhasználói szintű ismerete;
  • Több műszakos munkarend vállalása.
  • Műszakok: 6:00-14:30; 9:00-17:30; 13:30-22:00; 21:30-6:00;
  • Maximum havonta egyszer hétvégi műszak: 6.00-18.00; 18.00-6.00.

Amit kínálunk

  • Folyamatos tréningek, (a jelentkezéshez nem szükséges előzetes tapasztalat vagy IT ismeret);
  • Karrierlehetőség a világ egyik vezető nagyvállalatánál;
  • Fiatalos, dinamikus csapat;
  • Multinacionális környezet.

Munkavégzés helye:

Budapest VIII. Ker.