IHI Magyarország Zrt.

Műszaki munkatárs (villanyszerelő)

Bérajánlat: bruttó 330 000 Ft/hó

Pozíció részletes leírása:

Főbb feladatok:

·       Az épület, az épületgépészeti és elektromos rendszerek, az épületfelügyeleti rendszer teljeskörű ismerete és kezelése.

·        Épületeink elektromos berendezéseinek kezelése és javítása.

·        A mechanikus és elektromos rendszerek és a hozzájuk tartozó berendezések karbantarása, tesztelése, hibaelhárítása és javítása (pl:vízszivattyúk, tűzoltó és tűzérzékelő rendszerek, melegvízrendszerű kazánok, gőzkazánok, motorvezérlő központok és elektromos kapcsolóberendezések, úszómedencék berendezései, felvonók, világításvezérlők, stb).

·        Megelőző karbantartások elvégzése és nyilvántartása az éves terv szerint.

·        Épületgépészeti rendszerek ellenőrzése.

·        Gondoskodik róla, hogy a szükséges alkatrészek raktáron legyenek, az üzletmenet folytonosságának biztosítása érdekében.

·        A munkatársak feladatainak kiadása, nyomonkövetése és visszaellenőrzése.

Elvárások:

·        Villanyszerelő végzettség

·        Minimum 3 éves tapasztalat hasonló területen

·        Udvarias, határozott fellépés

·        Szállodai tapasztalat előny

·        Angol nyelvtudás előny

Munkavégzés helye:

Budapest VII. Ker.