Hungart Logistic Kft

Csomagoló szakember

Bérajánlat: Versenyképes fizetés

Pozíció részletes leírása:

Feladatok

·        Érzékeny tárgyak csomagolása, esetenként installálása és rakodása

Elvárások

·        Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés

·        Jó kézügyesség

·        Nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség, jó csapatjátékos

·        Ápolt megjelenés és jó kommunikációs készség

·        Energikus, jó állóképesség, munkabírás

·        Erkölcsi bizonyítvány

Előny

·        Érd és vonzáskörzetében élő jelentkezők

·        Angol nyelvtudás

·        Nem dohányzó

Mit kínálunk

·        Korszerű munkakörnyezet

·        Kellemes, családias munkahelyi légkör

·        Stabil, hosszú távú bejelentett munkalehetőség versenyképes jövedelem

·        Pontos teljesítményalapú bérezés

Munkavégzés helye: Érd

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével lehet. Csak az elvárásoknak maradéktalanul megfelelő jelentkezőknek áll módunkban visszajelezni.

Munkavégzés helye:

Érd