Hungart Logistic Kft

Gépjárművezető

Bérajánlat: Versenyképes fizetés

Pozíció részletes leírása:

Feladatok

·        Vezetés 4 kézben külföldön és belföldön (3,5t, 7,5t, 12t, valamint pótkocsis szerelvény)

·        Rakodás, érzékeny szállítmányok biztonságos kezelése, rögzítése

·        Gépjárművek folyamatos karbantartása, tisztítása, ápolása, kisebb karbantartási feladatok ellátása

·        fuvarhoz kapcsolódó egyszerű adminisztráció kezelése

·        munkavégzés a minőségbiztosítási előírásoknak megfelelően

Elvárások

·        C, E típusú jogosítvány

·        3-5 év tapasztalat nemzetközi és/vagy belföldi szállításban

·        Digitális sofőrkártya

·        GKI igazolvány

·        PÁV vizsga

·        Erkölcsi bizonyítvány

·        Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés

·        Nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség, jó csapatjátékos

·        Ápolt megjelenés és jó kommunikációs készség

·        Energikus, jó állóképesség, munkabírás

Előny

·        Emelőhátfal kezelői igazolvány

·        Érd és vonzáskörzetében élő jelentkezők

·        Angol, német, francia vagy olasz nyelvtudás

·        nem dohányzó

Mit kínálunk

·        Korszerű, európai szintű gépjárműpark és munkakörnyezet

·        Kellemes, családias munkahelyi légkör

·        Stabil, hosszú távú bejelentett munkalehetőség versenyképes jövedelemmel

·        Pontos teljesítményalapú bérezés

·        Hétvégék otthon

·        Szakmai tanfolyamok biztosítása

Munkavégzés helye: Érd

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével lehet. Csak az elvárásoknak maradéktalanul megfelelő jelentkezőknek áll módunkban visszajelezni.

Munkavégzés helye:

Érd