Hungart Logistic Kft

Telephely karbantartó/Raktáros

Bérajánlat: Versenyképes

Pozíció részletes leírása:

Feladatok

·        Telephely folyamatos karbantartása, üzemszerű működésének biztosítása

·        Raktárkészletfigyelés, beszerzési folyamatok teljeskörű lebonyolítása

·        Gépjárműflotta kezelése, adminisztrációja, tisztítása, ápolása, kisebb karbantartási feladatok ellátása

·        munkavégzés a minőségbiztosítási előírásoknak megfelelően

Elvárások

·        Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés

·        Nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség, jó csapatjátékos

·        Ápolt megjelenés és jó kommunikációs készség

·        Energikus, jó állóképesség, munkabírás

·        Erkölcsi bizonyítvány

Előny

·        Érd és vonzáskörzetében élő jelentkezők

·        B típusú jogosítvány

·        Asztalos végzettség vagy ennek ismerete

·        Nem dohányzó

Mit kínálunk

·        Korszerű, európai szintű gépjárműpark és munkakörnyezet

·        Kellemes, családias munkahelyi légkör

·        Stabil, hosszú távú bejelentett munkalehetőség versenyképes jövedelemmel

·        Pontos teljesítményalapú bérezés

Munkavégzés helye: Érd

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével a   lehet. Csak az elvárásoknak maradéktalanul megfelelő jelentkezőknek áll módunkban visszajelezni.

Munkavégzés helye:

Érd