Humánia Hrs Group Zrt.

Gépkezelő operátor

Bérajánlat: 295800-332340

Megújult telephelyünkön, modern gépparkkal várjuk leendő dolgozóinkat habtermékek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz. Termékeikkel jelen vannak a műanyagipar számos területén. Kattints a jelentkezés gombra, amennyiben kipróbálnád magad

GÉPKEZELŐ OPERÁTOR

pozícióban. Biztosítjuk számodra a betanulást és a folyamatos szakmai fejlődést!

Ezek lesznek a feladataid:

·        Gépek anyagellátása, beállítása a megadott paraméterek alapján

·        Berendezések ellenőrzése a minőség ellenőrzési utasításban foglaltak szerint

·        Felmerülő hibák kezelése

·        Kézi anyagmozgatás villás raklapemelővel

·        Gyártási folyamattal kapcsolatos adminisztráció ellátása

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

·        Középfokú vagy szakmunkás végzettség

·        Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

·        Több műszakos munkarend vállalása

·        Megbízható, precíz munkavégzés

·        Jó fizikai felkészültség, állóképesség

Előny, de nem feltétel:

·        Azonnali kezdés

·        Műszaki érzék és beállítottság

·        Alapfokú számítógépes ismeret

Mit kínálunk cserébe?

·        Béren kívüli juttatás

·        Kiemelkedő műszakpótlék

·        Fizetett szünet

·        Útiköltség térítés a törvényben meghatározottak alapján

Munkavégzés helye:

Dabas

Munkavégzés helye:

Dabas