Humánia Hrs Group Zrt.

Operátor álláslehetőség Dunaharasztin!

Bérajánlat: 250.000 Ft

Partnerünk habtermékek gyártásával foglalkozik, már több mint 35 éves tapasztalattal rendelkezik. Termékeiket széles körben gyártják. Jelen vannak a sport, építőipar, gépészet, autóipar területén is. Közel 20 országba szállítják az általuk elkészített árukat.

Munkaidő:

– Egy műszak: 06:00-14:00

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Fizetett szünetek
  • Utazási támogatás
  • Kifejezetten családias hangulat, kedves kollégák
  • Új telephely, modern, rendezett kellemes légkörrel
  • Azonnali munkakezdés

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Jó fizikum (esetenként 20-25 kg emelése)

Feladatok:

  • A gépek, berendezések kezelése, beállítása, tisztán tartása
  • A gyártási program által előírt mennyiségű és minőségű termékek legyártása
  • A gyártott termékek mennyiségének, jellemzőinek dokumentálása

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti