Étrendkiegészítő gyártó

Gal Vital Synergytech Kft.

Dinamikusan fejlődő vállalkozásunk keres étrendkiegészítő gyártó munkatársat

Pozíció részletes leírása

A Gal Vital Synergytech Kft. étrend-kiegészítőket, vitaminokat fejlesztő, gyártó és értékesítő, dinamikusan fejlődő magyar vállalkozás.

Gyártó csapatához keres Étrendkiegészítő gyártó munkatársat.

Feladatai:

• étrend-kiegészítők, vitaminok kézi- és/vagy gépi kapszulázása

• folyadék állagú vitaminok töltése

• porok kiszerelése

• alapanyagok összekeverése és az ehhez szükséges anyagok mozgatása

• pontos dokumentáció kézi és/vagy számítógépen történő elvégzése, nyilvántartás

• munkaterület és munkakörnyezet rendben tartása, takarítása

Elvárások:

• középfokú végzettség - előnyt jelent szakirányú, mint vegyésztechnikus pl.

• önállóság

• pontosság és igényesség

• jó együttműködési készség

Előnyt jelent hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

• biztos hátterű, stabil munkahely

• felelősségteljes munka

• jó munkakörnyezet és csapat

• egy műszak

• jövedelem feletti bónusz jó teljesítésre

• utazási támogatás és kedvezményes termékvásárlás

Munkavégzés helye: XVI. kerület, Új-Mátyásföld

Munkavégzés helye

Budapest XVI. Ker.

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!