Formel D Magyarország Kft.

Minőségellenőr

Bérajánlat: 250.000+műszakpótlék+cafeteria+bejárás támogatás

  • Multinacionális cégeknél (autóipar) történő minőségellenőri feladatok határidőre és megfelelő minőségben történő ellátása az előírt munkautasításoknak megfelelően
  • Hasonló alkatrészek válogatása és utómunkálása
  • Dokumentáció töltése, naprakészen tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása, napi 8 órában, H-P, estenként hétvége!!!
  • rugalmasság
  • szükséges a jó kézügyesség és megfigyelőképesség
  • precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • AZONNALI MUNKAKEZDÉS
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Biztos, bejelentett munka
  • Hosszútávú lehetőség
  • Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye:

Borsod-Abaúj-Zemplén megye