Fixit Hungary Kft.

Logisztikus

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz

Logisztikus

 munkatársat keres miskolci telephelyére.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

- a szállítmányok szabályszerűségének ellenőrzése

- adatok rögzítésé a belső rendszerbe

- pontos ellenőrzés (mennyiség és minőség) és logisztikai utasítások kiadása

- az áruk esztétikus csomagolása/biztosítása a szállításhoz és a csomagok előkészítése a szállításhoz

- a raktári dokumentumok pontos/szorgalmas iktatása

- a küldemények átvétele és kiadása a futároknak

- a munkahely és a raktár rendjének fenntartása.

Elvárások:

- Pontosság, megbízhatóság, precizitás a feladatai ellátása során.

- Jó számítógépes ismeretekkel. (Windows, Office)

- jó memória

- Energikus és szívesen dolgozik csapatban.

- Nem fél a közepes fizikai munkától.(közepes méretű csomagok megemelése)

- angol nyelv alapszintű ismerete

Hölgyek és Urak jelentkezését is várjuk!

AMIT KÍNÁLUNK:

§ hosszú távú együttműködés

§ Fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat

§ Folyamatos szakmai fejlődés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Miskolc

Hölgyek jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye:

Miskolc