Fixit Hungary Kft.

SZERVIZTECHNIKUS

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz

SzervizTECHNIKUS

munkatársat keres miskolci telephelyére.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

Alkatrészek és készülékek rögzítése a cég saját rendszerében

Munkalapok kezelése

Beszállítói kapcsolattartás (e-mail)

Egyéb adminisztrációs feladatok

Telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel

Javítási, hibakeresési munkában való aktív részvétel

A javítás adminisztrációja a különböző bizonylatokon.

A munkalapokon szereplő tartozékok egyeztetése, ellenőrzése.

Javítási árajánlatok, állásfoglalások, szakvélemények készítése.

A javított termékek kiadása előtt a javítás minőségének ellenőrzése, tesztelése

ELVÁRÁSOK:

Középfokú végzettség

Adminisztrátori tapasztalat

Önállóan és csapatban való munkavégzés képessége

Precizitás

Tapasztalat alkatrész szintű javításban, hibakeresésben, forrasztásban

Megbízható számítástechnikai ismeretek (gyakorlott Windows felhasználó)

Szoftveres és hardveres hibák felismerése, megkülönböztetése

Középfokú Angol nyelvtudás

ELŐNY:

Elektronikai áramkörök hibakeresésében- javításában való jártasság

Windows és Office csomag ismerete

Műszerhasználat (multiméter)

SMD forrasztási gyakorlat

Hasonló területen szerzett tapasztalat elektrotechnikai mérésben való jártasság

AMIT KÍNÁLUNK:

Hosszú távú együttműködés

Fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat

Folyamatos szakmai fejlődés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Miskolc

Ha jó a kézügyességed, műszaki beállítottságúnak és gondolkozásúnak érzed magad ,akkor jelentkezz bátran. A tanulásodat folyamatos képzésekkel segitjük.

Munkavégzés helye:

Miskolc