Pénzügyi termékértékesítő

Finance Sales Hungary Kft.

Az ország legnagyobb kiskereskedelmi áruházláncába keresünk Pénzügyi Termékértékesítő munkatársat!

Bérajánlat: Bruttó 300 000 - 350 000

Pozíció részletes leírása

A Finance Sales Hungary Kft. pénzügyi és biztosítási területekre specializálódott cég. Vállalatunk 17 éves tapasztalattal szerepel a piacvezetők között. 2016-ban csatlakoztunk a Magyarország mellett 20 európai országban jelen lévő, Work Service cégcsoporthoz.

TÉGED KERESÜNK, AMENNYIBEN:

  • Érdeklődsz a pénzügyi terület iránt
  • Magabiztosan kommunikálsz és ügyfélorientált attitűd jellemez
  • Talpraesett, meggyőző személyiséggel rendelkezel
  • Felhasználói szintű informatikai tudásod van
  • Minimum érettségi bizonyítvánnyal rendelkezel
  • Szeretnéd, hogy fix alapbéred mellet a teljesítményed is befolyásolja a béred

AZ ÚJ MUNKATÁRS FELADATAI:

  • Szakma rejtelmeinek elsajátítása
  • Nyújts teljes körű tájékoztatást termékeinkről és szolgáltatásainkról
  • Ismerd meg az ügyfelek elképzeléseit
  • Ezek alapján értékesítsd termékeinket
  • A szerződéskötésekkel és a napi riportokkal járó adminisztrációs feladatokat precízen végezd el

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT, DE NEM ELVÁRÁS:

  • Van már tapasztalatod értékesítési területen
  • Felsőfokú vagy közgazdász végzettséggel rendelkezel
  • Bármilyen banki- vagy pénzügyi szakképesítésed, esetleg Pénzügyi Szolgáltatást Közvetítő hatósági vizsgád van

AMIT CSERÉBE KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony
  • Bejárási támogatás
  • Végzettség hiánya esetén cégünk a képzés és az azzal járó költségeket átvállalja
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató csapat

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszésedet, küldd el önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Munkavégzés helye

Ajka, Budaörs, Budapest VIII. Ker., Budapest XIX. Ker., Budapest XV. Ker., Gödöllő, Gyöngyös, Győr, Hódmezővásárhely, Jászberény, Kazincbarcika, Keszthely, Komárom, Mátészalka, Miskolc, Mosonmagyaróvár, Ózd, Pápa, Pécs, Siófok, Szeged, Vecsés

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!