Területi képviselő, értékesítő

EDUCA KIDS

Nemzetközileg működő cégünk keres értékesítő kollégát, versenyképes bérezéssel!

Bérajánlat: 350.000Ft - 430.000Ft/hónap

Pozíció részletes leírása

Tevékenységünkről

Az EDUCA PRINT nemzetközileg működő forgalmazói cég: készségfejlesztő könyveket szerkeszt és forgalmaz, melyek segítségével a gyerekek játszva tanulnak.

Cégünk maga szerkeszti, forgalmazza ezeket a készségfejlesztő könyveket óvodások és általános iskola alsó tagozatos gyerekei számára. Megalakulásunk oka és a cég filozófiája az, hogy a gyerekek szeressék a könyveket és általuk fejlődjenek. Ezért is a termékeinkkel játékos, szórakoztató módon tanulnak.

Feladatok

  •   A kiadványokkal iskolák és óvodák látogatása
  •   Kiadvány bemutatása az intézmények igazgatójánál, valamint az osztályokban
  •   A munkavégzés a lakóhely közelében történik

Elvárások

  •   Kiváló komunikációs készség
  •   Vezetői engedély, vezetési tapasztalat
  •   Saját autó
  •   Szervezési keszségek

Amit ajánlunk

  •   Érdekes, változatos munka
  •   Karrier építési lehetőség
  •   Stabil munka
  •   Heti kifizetés

Egyéb információ a munkáról

  •   Végezhető vállalkozóként, vagy alkalmazottként
  •   A bérezés teljesítmény arányos /350000Ft - 430000Ft/honap/
  •   A kiadványokat a cég előre egyeztetett helyen és időben az értékesítő rendelkezésére bocsátja (nem kell Szlovákiába utazni ezért!)

Munkavégzés helye

Országos

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!