Duka Yard Kft

Adminisztráció - Fuvarszervezés

Bérajánlat: Megegyezés alapján.

Cégünk további fejlődési lehetőségeit figyelembe véve keresi megbízható, önálló munkavégzésre alkalmas, precíz, családias légkörű munkahelyet kedvelő kolléga jelentkezését. Próbaidő 30 nap.

Elvárások:

  • precizitás, pontosság, önálló munkavégzés, de csapatban történő együttműködés
  • elhivatottság, nyitottság, középfokú végzettség
  • betanítás/betanulás után önállóan legyen képes fuvart szervezni, a megbízókkal/alvállalkozókkal kapcsolatot tartani, a fuvarfeladatok teljesítésével kapcsolatban felmerülő ügyeket intézni.

Munkakörülmények:

  • Impozáns-, egyedi irodaház, profi munkakörülmények (munkavégzés helye: XVIII. kerület)
  • felhasználóbarát-, könnyen elsajátítható számítógépes programok,
  • családias hangulat
  • rugalmas munkaidő beosztás a napi tevékenység időbeli befejezésének függvényében.
  • jutalmazási rendszer a forgalom-, eredmény függvényében

Feladatok:

  • 3 fős csapatban mielőbb megtalálni a helyét a leendő kollégának,
  • alvállalkozó gépkocsivezetőkkel, megbízókkal kapcsolattartás
  • fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása
  • bármilyen építő észrevétel megosztása a kollégákkal, vezetővel

Munkavégzés helye:

Budapest XVIII. Ker.

PR tartalom