DSO International Kft.

Webáruház adminisztrátor

Azonnali kezdéssel keresünk adminisztrátor kollégát budapesti telephelyünkre

Az új munkakörödben végzendő feladataid:

  • Vevők kezelése (online és telefonon)
  • Termékmenedzsment feladatok ellátása (szövegezés, képszerkesztés)
  • Webáruház megkeresések fogadása
  • Árajánlatok kiadása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Office irodai programcsomag ismerete (haladó szint)
  • Jó matematikai, logikai készség
  • Pontosság, precizitás
  • Jó helyesírás
  • Kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

  • Betanulás után hibrid munkavégzés (3 nap iroda + 2 nap HO megengedett)
  • Valóban versenyképes bérezés (a célunk, hogy hosszú távon együtt tudjunk dolgozni)
  • Inflációt meghaladó éves bérnövekedés
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Modern munkaeszközök
  • Önálló munkavégzés lehetősége
  • Jó hangulatú, barátságos környezet és modern iroda
  • Időszakos csapatépítő események (pl.: közös bográcsozás)
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Fiatal, motivált csapat

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, és fizetési igény megjelölésével lehetséges.

Munkavégzés helye:

Budapest XI. Ker.