DataLogic Számítástechnikai Kft.

TITKÁRSÁGI ASSZISZTENS

Pozíció részletes leírása:

A DataLogic Kft.

MUNKATÁRSAT KERES

TITKÁRSÁGI ASSZISZTENSI MUNKAKÖRBE – 8 órában

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

TITKÁRSÁGI ASSZISZTENSI POZÍCIÓ – 8 órás munkaviszonnyal

Feladatok:

  • Asszisztensi feladatok teljes körű ellátása, ügyfelek fogadása, kiszolgálása
  • Az ügyvezető munkájának hatékony támogatása
  • Teljes körű postai, hivatali ügyintézés, beszerzések intézése
  • Céges dokumentáció-háttér rendszerezése, kezelése papír és elektronikus alapon is
  • Statisztikák, döntés előkészítő anyagok összeállítása
  • Folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés a pénzügyi és számviteli terület felelős munkatársaival
  • Adatrögzítés a vállalat ERP rendszerébe
  • Munkaügyi feladatok ellátása, egyeztetés a külsős bérszámfejtéssel
  • Irodában napi fertőtlenítések a covid időszak alatt

Elvárasaink:

·        Szorgalmas, felelősségtudó személyiség, rendszerető világnézettel

·        Pontos, precíz, igényes munkavégzés

·        Kiváló kommunikációs és szervezőkészség

·        Képesség a feladatok feltérképezésére és szükség esetén felettes / szakterület bevonására

  • Önálló, problémamegoldó, kompromisszum kész hozzáállás, kreativitás
  • Célorientált, ugyanakkor higgadt, türelmes, empatikus személyiség

·        Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

  • Hatékonyság, terhelhetőség
  • Megbízhatóság, nyitottság, mosolygás, rugalmasság
  • Fejlődni akarás

Előnyt jelent:

·        Pénzügyi alapismeretek

·        Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

·        versenyképes jövedelmezés

  • változatos, izgalmas feladatok
  • fiatalos, nyitott, családias hangulatú légkör
  • szakmai fejlődés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali munkakezdési lehetőség

Jelentkezés e-mailben a pozíció és a nettó fizetési igény megjelölésével

·        Részletes fényképes szakmai önéletrajz

·        Motivációs levél

Munkavégzés helye:

·        Budapest XIII. kerület

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. Ker.