DataLogic Számítástechnikai Kft.

SUPPORTOS

Pozíció részletes leírása:

A DataLogic Kft.

MUNKATÁRSAT KERES

SUPPORTOS MUNKAKÖRBE – 8 órában

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

SUPPORTOS POZÍCIÓ – 8 órás munkaviszonnyal

Feladatok:

A cég saját fejlesztésű szoftvereihez, elsősorban ügyviteli rendszerhez kapcsolódóan

  • Technikai támogatás nyújtása telefonon és e-mailen keresztül
  • Helyszíni ügyfél-oktatás teljes körű levezénylése
  • A rendszer moduljainak teljes körű tesztelése (kiemelten pénzügy, főkönyv, tárgyi eszköz modulok)
  • A felhasználók igényeinek, problémáinak felvétele, megoldása illetve szükség esetén feladat továbbítása a következő támogatási szintre
  • Az ügyfélpanaszok objektív kivizsgálása, szakszerű ügyintézése, megválaszolása,
  • Javaslattétel a jogosnak ítélt panaszok esetén a fejlesztők felé
  • A probléma-megoldási folyamat rögzítése, dokumentálása, nyomon követése

Elvárasaink:

·        Önálló, problémamegoldó, kompromisszum kész hozzáállás, kreativitás

·        Magabiztos számítógépes ismeretek

·        Alapfokú pénzügyi és számviteli ismeretek

·        Hatékonyság, terhelhetőség

·        Ügyviteli rendszerek használatában szerzett gyakorlat

·        Ügyfélorientált szemléletmód

Előnyt jelent: ·        Adatbázis kezelő rendszer ismerete

·        Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

·        Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:·        versenyképes jövedelmezés

  • változatos, izgalmas feladatok
  • fiatal, nyitott, családias hangulatú légkör
  • szakmai fejlődés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali munkakezdési lehetőség

Jelentkezés e-mailben a pozíció és a nettó fizetési igény megjelölésével

·        Részletes fényképes szakmai önéletrajz

·        Motivációs levél

Munkavégzés helye:

·        Budapest XIII. kerület

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. Ker.