DataLogic Számítástechnikai Kft.

SZOFTVER TESZTELŐ

Pozíció részletes leírása:

A DataLogic Kft.

MUNKATÁRSAT KERES

SZOFTVERTESZTELŐ MUNKAKÖRBE – 8 órában

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

SZOFTVERTESZTELŐ POZÍCIÓ – 8 órás munkaviszonnyal

Feladatok:

·        Tesztesetek tervezése és végrehajtása a cég saját fejlesztésű szoftvereihez kapcsolódóan

·        Végrehajtott tesztek dokumentálása

·        Teszteredmények kiértékelése

·        Felmerülő hibák jelentése a fejlesztők felé

·        Hibaelhárítás előrehaladásának nyomon követése

·        A felhasználók igényeinek, problémáinak felvétele, megoldása illetve szükség esetén feladat továbbítása a következő támogatási szintre

·        Az ügyfélpanaszok objektív kivizsgálása, reprodukciós tesztek végrehajtása, szakszerű ügyintézés

·        Javaslattétel a jogosnak ítélt panaszok esetén termékgazda felé

·        A probléma-megoldási folyamat rögzítése, dokumentálása, nyomon követése

Elvárasaink:

·        Tesztelési tapasztalat

·        Alapfokú pénzügyi és számviteli ismeretek

·        Önálló, módszeres munkavégzés. Pontosság és alaposság!

·        Képesség a feladatok feltérképezésére és szükség esetén felettes / szakterület bevonására

·        Ügyfélorientált, minőségközpontú szemléletmód

·        Magabiztos számítógépes ismeretek

·        Tanulási képesség

Előnyt jelent:

·        Ügyviteli rendszerek használatában szerzett gyakorlat

·        Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

·        versenyképes jövedelmezés

  • változatos, izgalmas feladatok
  • fiatalos, nyitott, családias hangulatú légkör
  • szakmai fejlődés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali munkakezdési lehetőség

Jelentkezés e-mailben a pozíció és a nettó fizetési igény megjelölésével

·        Részletes fényképes szakmai önéletrajz

·        Motivációs levél

Munkavégzés helye:

·        Budapest XIII. kerület

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. Ker.