Raktáros, Árukiadó

BÍRÓ ZRT

Kertészeti nagykereskedésbe keressük új kollégánkat!

Pozíció részletes leírása

Kertészeti nagykereskedésbe keresünk új kollégát, dísznövény szaporítóanyag valamint raklapos termékek kezelésére (zsákos tőzeg, valamint műanyag virágcserép

Pozíció leírás: Folyamatosan ellátja a nagykereskedés raktározással kapcsolatos tevékenységeit és gondoskodik a zavartalan üzemeltetési körülményekről.

Feladatok:

  • áru átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése, raktárközi átadása, áru kiadása saját sofőrök részére is
  • eladás a raktáron lévő készletekből,
  • információk adása a készletek nagyságáról
  • szállítólevelek kiállítása
  • a raktár számítógépeinek és kapcsolódó egységeinek kezelése
  • a raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, nyilvántartásának, a raktár rendjének és tisztaságának ellátása

Elvárások:

  • targoncavezetői engedély /robbanó -és elektromotros is/
  • középfokú szakképesítés
  • pontos, precíz munkavégzés
  • terhelhetőség,
  • számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • rugalmasság
  • önálló agilis munkavégzés

Előny:

  • EKAER rendszer ismerete
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszútávú munkalehetőség
  • lendületes munkalégkör
  • változatos feladatok

Munkavégzés helye:

1214 Budapest, Csepeli út 33.

Munkavégzés helye

Budapest

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!