Békás Kft

Raktáros

Pozíció részletes leírása:

Feladatok:

·        Vevői rendelések összekészítése

·        Göngyöleg kezelése

·        Raktározási, árumozgatási feladatok

·        Raktár tisztántartása

·        Szavatossági idő figyelése

·        Árumozgató, árutároló eszközök állapotának figyelése

·        Napi tevékenység dokumentálása

Elvárások:

·        Komissiózásban, rakodásban szerzett tapasztalat

·        Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség

·        B kategóriás jogosítvány

·        Targoncavezetői gyakorlat/ targoncavezetői érvényes jogosítvány (3312, 3313, 3324)

Munkavégzés helye: Szolnok

Amit kínálunk:

·        Versenyképes bér + Cafeteria

·        Teljes bejelentés

·        Hétfőtől péntekig tartó, egy műszakos munkavégzés

·        Előrelépési lehetőség

·        Megbecsülés

·        Stabil vállalati háttér

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát e-mail címünkre:

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük.

Munkavégzés helye:

Szolnok