Ingatlanértékesítő

Feril-Mobil Kft

Csatlakozz a csapatunkhoz és előzd meg velünk a piacot!

Bérajánlat: 0 - 500.000 Ft

Pozíció részletes leírása

Dolgozz egy nagyon szép irodában a városközpontban!

RUGALMAS MUNKAIDŐ, SZABADSÁG, TÁMOGATÓ KÖZEG

Ingatlan irodánkba várjuk mindazok jelentkezését, akik az ingatlanközvetítői pályán szeretnének érvényesülni és helyt tudnak állni a megerősödött piaci körülmények között.

Feladatok:

-Ingatlanok felkutatása

-Kapcsolattartás és kommunikáció az ügyfelekkel

-Értékesítési feladatok lebonyolítása

-Adminisztrációs tevékenység

-Tárgyalások lebonyolítása

-Hirdetéskezelés

Előnyök:

-értékesítői tapasztalat

Amit nyújtunk:

-alapképzés

-folyamatos szakmai továbbképzések

-előrelépési lehetőség

-a tanulási időszakban mentori támogatás

-professzionális irodai megjelenés

-jogi és hitelügyintézői háttér

-teljes körű marketing támogatás

-kiváló csapat, jó hangulat, segítőkész háttér biztosítása

Próbáld ki magad!

Munkavégzés helye

Békés megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!