Ingatlan értékesítő

Alföld House Kft.

Legyél a legjobb ingatlanértékesítő! Átlag feletti jövedelem és színvonal! Openhouse!

Bérajánlat: 200e - 600e Ft jutalékos formában

Pozíció részletes leírása

A legjobb ingatlan értékesítő szeretnél lenni? IGEN! A Megoldás az Openhouse!

Akarsz-e Magyarország legsokoldalúbb szolgáltatásait nyújtó ingatlanközvetítő cégének tagja lenni?

Szeretnél átlag feletti jövedelmet rugalmas munkaidőben?

Szeretnénk veled megalapozni a SZAKMA jó hírnevét!

Ha akarsz minőségi munkát végezni:

- mosolyogva

- európai szintű munkakörnyezetben

- vidám, összetartó csapat tagjaként

és emellett szeretnéd átélni munkád közben, hogy tudtál segíteni másoknak, akkor ne habozz!

Regisztrálj hozzánk és adj magadnak egy új esélyt !

Magyarország egyik legnagyobb, 100%-ban magyar tulajdonú ingatlanközvetítő hálózataként az OPENHOUSE szegedi irodájába keres

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ munkatársat.

FELADATOK:

  • mutasd meg az ügyfeleknek az egymáshoz vezető utat
  • tanuld meg a szakmát és vezesd végig az ügyfeleket az eladás-vásárlás útján
  • barátkozz az emberekkel

ELVÁRÁSOK:

  • használd a közösségi médiát a munkádban
  • szeress sokat telefonálni
  • bizonyítsd a munkabírásodat
  • akarj sok pénzt keresni

ELŐNYÖK:

  • akarj segíteni másoknak
  • légy igényes magadra és a munkádra
  • ne napi 8 órában gondolkozz
  • hozd ki magadból a maximumot

AMIT NYÚJTUNK:

  • nettó 300.000 forint havi átlagjövedelem jutalékos formában
  • személyes marketing támogatása
  • telefonköltség támogatása
  • folyamatos képzés és mentorálás

Munkavégzés helye

Szeged

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!