Értékesítő

Future Property Trade kft

Magyarország legelismertebb ingatlanforgalmazó cége keres szakértő kollégákat!

Bérajánlat: fix+jutalék teljesítmény alapján

Pozíció részletes leírása

Főbb feladatok:

➡ új és használt lakások értékesítése

➡ megbízási szerződések kötése, portfólió építés

➡ vevői igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése

➡ folyamatos kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel

Amit kínálunk:

✅ kezdő kollégáknak mentor program, teljesítmény alapján fix juttatás+jutalék

✅ változatos, izgalmas munka egy jó hangulatú, összetartó és támogató légkörben

✅ folyamatos emelt szintű képzések és személyes fejlődést segítő szakmai háttér

✅ kiemelkedő, teljesítményarányos jövedelem és további ‚bónusz’ juttatások

✅ rugalmas munkaidő, önálló munkavégzési lehetőség és függetlenség

✅ szakmai elismertség és hosszú távú előrelépési lehetőség, karrierprogram

Elvárások:

Munkavégzés helye

Budapest I. Ker.

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!