Végrehajtási ügyintéző

Főnix Faktor Zrt

Végrehajtási ügyintézőt keresünk Faktor céghez

Pozíció részletes leírása

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

végrehajtási ügyek intézése,

meghatározott folyamatok önálló vitele,

ügyfelekkel való kommunikáció,

ügyfélfogadás,

bíróságokkal, hatóságokkal történő kapcsolattartás

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

középfokú végzettség,

csapatban történő hatékony munkavégzés,

proaktivitás és nyitottság az új ismeretek elsajátítására,

terhelhető, stressztűrő képesség és problémamegoldó készség,

monotonitástűrés,

jó szóbeli és írásbeli kommunikáció,

jó kapcsolatteremtő és konfliktuskezelő képesség,

felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

végrehajtó irodában szerzett szakmai tapasztalat,

végrehajtási eljárásra vonatkozó jogszabályok ismerete,

irodai munkában szerzett szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

versenyképes jövedelem,

nagyfokú szakmai önállóság,

változatos feladatkör,

fiatalos, dinamikus csapat,

fejlődési lehetőség,

hosszútávú munkalehetőség,

modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest I. Ker.

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!