LABORLÁTOGATÓ ÉRTÉKESÍTŐT KERESÜNK

Molnár Kereskedőház Kft.

TARTOZZ TERÜLETI KÉPVISELŐ CSAPATUNKBA!

Pozíció részletes leírása

Főbb feladatok:

·       a cég által forgalmazott termékek értékesítése

·       a területhez tartozó meglévő vevőkkel való kapcsolattartás

·       új, potenciális vevők felkutatása, növekedési lehetőségek feltárása a saját területen

·       értékesítési, keresztértékesítési és ügyfélmegtartási tevékenység ellátása

·       új termékek ismertetése a vevőkör számára

·       ajánlatok, megrendelések összeállítása

·       partneradatbázis karbantartása

·       értékesítéshez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárásaink

·       legalább középfokú végzettség

·       magabiztos felhasználó szintű számítógépes ismeret

·       gyakorlata van releváns értékesítési és ügyfélszerzési területen

·       eredményorientált és ügyfélközpontú gondolkodásmód

·       jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés

·       rugalmas és határozott személyiség

·       kiváló tárgyalókészség

·       pontosság, megbízhatóság

·       B-típusú jogosítvány

Előny:

·       kiterjedt, széleskörű kapcsolatrendszer fogtechnikai vagy fogászati területen

·       direkt értékesítési tapasztalat

·       Pest-, Bács-Kiskun - vagy Jász-Nagykun-Szolnok megyei lakhely

Amit kínálunk:

·       alapfizetés, plusz teljesítmény arányos jutalék

·       céges autó

·       versenyképes, felső korlát nélküli jövedelem

·       innovatív termékek, szolgáltatások értékesítése

·       értékeljük az ötleteket, javaslatokat és elismerjük munkatársaink teljesítményét és lojalitását

·       fiatal, lelkes, együttműködő csapat

Munkavégzés helye

Bács-Kiskun megye, Budapest, Csongrád megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!