3D CAD MŰSZAKI MODELLEZŐ, betanítással

3D CADplan Kft.

MÉRNÖKI ÉS CAD IRODA KERES 3D CAD MŰSZAKI MODELLEZŐ MUNKATÁRSAT AZONNALI KEZDÉSSEL GYŐRBEN ÉS BP-EN

Pozíció részletes leírása

FELADATOK:

  • 3D- S ( DIMENZIÓS ) LÉZERSZKENEKBŐL, IPARI, MŰSZAKI MODELLEZÉS VÉGZÉSE (NEM JÁTÉKTERVEZÉS, NEM VIZUALIZÁCIÓ) - ÉPÜLET SZERKEZET, VASSZERKEZET, TETŐSZERKEZET, ÉPÜLETGÉPÉSZETI ELEMEK, FALON KÍVÜLI CSŐHÁLÓZAT.
  • 2D / 3D ÉPÜLETGÉPÉSZETI KONSTRUKTŐRI MUNKA, MŰSZAKI, TECHNIKAI RAJZOLÁS 3D- BEN.
  • 3D- S ÉPÜLETGÉPÉSZETI TERVEK FELHASZNÁLÓI SZOFTVERRE ÁTDOLGOZÁSA.
  • KÜLFÖLDI MUNKAVÉGZÉS LEHETŐSÉGE KIKÜLDETÉSES 2 HETENKÉNTI HAZAJÁRÁSI FORMÁBAN.

ELVÁRÁSOK:

  • OKLEVELES MŰSZAKI TECHNIKUSI, SZAKKÖZÉPISKOLAI VÉGZETTSÉG
  • VAGY EGYÉB MŰSZAKI MÉRNÖKI VÉGZETTSÉG ( PÁLYAKEZDŐ IS ) VAGY VÉGZŐS KÖZELI EGYETEMI HALLGATÓ, AKI BEFEJEZÉSE UTÁN "MÉRNÖK CAD MUNKATÁRS" MUNKAKÖRBEN TOVÁBB ALKALMAZÁST NYER.
  • TOVÁBBÁ BÁRMINEMŰ MÉRNÖKI, MŰSZAKI CAD SZOFTVER FELHASZNÁLÓ SZINTŰ ISMERETE (AutoCAD, MicroStation, ArchiCAD, STB. )

FOLYAMATOS MUNKAVÉGZÉS KÍVÁNATOS ( VIZSGÁRA, EGYÉB ESETI, RÖVIDEBB TÁVOLLÉT IGÉNYE MEGOLDHATÓ ).

ELŐNYÖK:

  • MicroStation SZOFTVER ISMERETE
  • AutoCAD SZOFTVER ISMERETE
  • NÉMET NYELVISMERET
  • GK.VEZETŐI JOGOSÍTVÁNY

AMIT NYÚJTUNK:

  • BÉR MEGEGYEZÉS SZERINT
  • IRÁNYADÓ MUNKAREND: HETI 40 ÓRA: HÉTFŐTŐL-CSÜTÖRTÖKIG 7:30-16:30, PÉNTEK 7:30-14:00
  • MUNKÁBA ÁLLÁS: AZONNAL, HATÁROZATLAN IDEJŰ SZERZŐDÉS
  • SAJÁT OKTATÁS, ALKALMAZÓI SZOFTVEREK BETANÍTÁSA
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK

Munkavégzés helye

Budapest XI. Ker., Győr

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!